Namuose > apie mus

1. mūsų istorija

YIWU GUOKAI PLASTIKINIŲ PRODUKTŲ CO., LTD.was įkurta 1995 metais, ir mes YIWU ŽAISLAI ASOCIACIJOS narys, YIWU CHOUCHENG STREET PREKYBOS RŪMAI. Mes profesinės tiekėjas plastikiniai gaminiai, ypač Wiatraczek žaislai series、balloon puodeliai ir lazdos series、lollipop lazdos series、unshaped vamzdžių serija ir pan. Specialiai mūsų Wiatraczek žaislai yra mados suprojektuoti ir su konkurencingos kainos, mūsų puikus pasiekimas yra pagrįstas mūsų puikus komercinė reputacija ir visus kliento respection.


2. mūsų įmonė

Mūsų gamykla įsikūrusi YIWU - pasaulio tarptautinių prekių miestas, kuris yra tik du kilometrai iki TARPTAUTINĖS PREKYBOS MIESTO (FUTIAN MARKET), apie 300kms nuo SHANGHAI uosto ir 180kms nuo NINGBO jūrų uostą. Mūsų įmonė valdo puikus regiono privalumas. Taip pat mūsų gamykla dirba pagal žmonijos valdymo visada, mes bandysime viską, užmegzti ir palaikyti jauki aplinka, gyvenimo ir darbo visiems mūsų darbuotojams, su viltimi skatinti novatorišką darbą, kuriuos mes dvasia įsitikinęs, abu yra mūsų įmonės plėtros pagrindas. Mes buvo optimizuoti valdymo sistemos, ir mes primygtinai reikalaujame firminių tiesti kelių (GUOKAI), skatinti užsienyje rinkoje, kuri yra pagrindinė mūsų generalinis direktorius ir ekonominės globalizacijos aplinkoje vadovaujant. GUOKAI bus pasiekti bendrą tarptautinę strategiją gulsčia ir atkaklus pastangų! ir su mūsų geriausias kainos, kokybės ir paslaugų, mes sveikiname klientų iš viso pasaulio bet kur!
3. mūsų produktas

mūsų produktai apima:

1, Wiatraczek žaislų serijos

2, balionas puodeliai ir lazdos serija

3, saldainis lazdos serija

4, 、unshaped vamzdžių serija ir pan.

Mes tiekiame plastikinius Wiatraczek žaislai, balionas taurės ir lazdos, saldainis lazdos gaminius visame pasaulyje, platų įmonių visame pasaulyje, pradedant nuo didelių tarptautinių organizacijų mažoms įmonėms.4. pervažiavimą

Kaip Klasikiniai žaislai, Wiatraczek žaislai gali būti pledas iš visų amžiaus vaikų iš įmonėje jų tėvai, kurie atneša laimę ir sveikiems renginių po atviru dangumi.


5. mūsų sertifikatas

Visada manome, kad visos įmonės sėkmė tiesiogiai susijusi su produktų, mes siūlome kokybę. Jie atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, kaip nustatyta ISO 9001, ISO14000:14001 SGS gaires ir mūsų griežtą kokybės kontrolės sistemą. Ir visų mūsų produktų kokybės TESTAVIMAS CE (EN71), ASTM, CPSIA, CA65, ST2002 ir kt.


6. gamybos įranga

Mes galėtų maišyti ir gaminti begalinį skaičių plastiko junginių, ir siūlo kai kurie iš labiausiai pažangių gamybos pajėgumus galima, įskaitant pasirinktinius liejimo ir apdirbimo.

1. plastiko liejimo įpurškimo mašina x

2. plastikinis vamzdis piešimo mašina x

3. naudojamas kelių rūšių spalvų spaudos mašina x7. gamybos rinkos

Mes turime klientų iš vidaus rinkoje ir jūrą rinka.

Mūsų pagrindiniai pardavimų lygis visoje rinkoje:

vidaus rinka: 30 %

Šiaurės Amerikoje 25,00 %

Europe:30.00%

Artimųjų Rytų rinka: 15 %


8. mūsų paslaugas

Be mūsų esamus litų produktus, taip pat gaminame individualų plastikiniai gaminiai pagal brėžinius ar pavyzdžius iš mūsų klientų. Mes kontroliuoti produkto kokybę, kritiškai, kiekviename žingsnyje gamybos proceso metu.