Šeši ratai keturių kampų vestuvių festivalio įrengimas Ornamentas plastikinių lauko Windmill Mylar Wiatraczek žaislai Kinijos gamyklos vaikams

Informacija apie

Šeši ratai lazerio vėjo malūnas Wiatraczek žaislaiProduktų Nr.

GK-LP0010

Dydis

48cmX20.5cm

Svoris

12,4 G

Pakuotės dydis

85cmX43cmX60cm

Pakuočių kiekis

1000Pcs/dėžutės

GW

14.8Kgs

Pastabos
mūsų produktai apima:

1, Wiatraczek žaislų serijos

2, balionas puodeliai ir lazdos serija

3, saldainis lazdos serija

4, unshaped vamzdžių serija, ir tt.

Mes tiekiame plastikinius Wiatraczek žaislai, balionas taurės ir lazdos, saldainis lazdos gaminius visame pasaulyje, platų įmonių visame pasaulyje, pradedant nuo didelių tarptautinių organizacijų mažoms įmonėms.


Mūsų sertifikatas

Visada manome, kad visos įmonės sėkmė tiesiogiai susijusi su produktų, mes siūlome kokybę. Jie atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, kaip nustatyta ISO 9001, ISO14000:14001 SGS gaires ir mūsų griežtą kokybės kontrolės sistemą. Ir visų mūsų produktų kokybės TESTAVIMAS CE (EN71), ASTM, CPSIA, CA65, ST2002 ir kt.

Guokai plastikas, įsteigta 1995 m., yra profesionalių gamintojas ir tiekėjas iš šešių ratų keturių kampų vestuvių festivalio šalies dekoracija Ornamentas plastikinių lauko vėjo malūnas mylar Wiatraczek žaislai Kinija fabrikas vaikams. Kiekvienas produktas yra pagamintas pagal griežtus kokybės kontrolės ir valdymo sistemos mūsų gamykloje. Sveiki atvykę į didmeninė prekyba aukštos kokybės ir konkurencingos kainos produktus iš mūsų sandėlyje.

Tyrimo