Šeši ratai lazerio keturių kampų vestuvių festivalio įrengimas Ornamentas plastikinių lauko Windmill Mylar Wiatraczek žaislai Kinijos gamyklos vaikams

Kelių ratų vėjo malūnas Wiatraczek žaislai mūsų produktai yra šie: 1, Wiatraczek žaislų serijos 2, balionas puodeliai ir lazdos 3 serijos, saldainis lazdos serija 4, unshaped vamzdžių serija, ir tt. Mes tiekiame plastikinius Wiatraczek žaislai, balionas taurės ir lazdos, saldainis lazdos gaminius visame pasaulyje, platų...

Informacija apie

Kelių ratų malūno Wiatraczek žaislai


Produktų Nr.

GK-LP0012

Dydis

50cmX22cm

Svoris

16,6 G

Pakuotės dydis

85cmX43cmX60cm

Pakuočių kiekis

800Pcs/dėžutės

GW

17Kgs

Pastabos


mūsų produktai apima:

1, Wiatraczek žaislų serijos

2, balionas puodeliai ir lazdos serija

3, saldainis lazdos serija

4, unshaped vamzdžių serija, ir tt.

Mes tiekiame plastikinius Wiatraczek žaislai, balionas taurės ir lazdos, saldainis lazdos gaminius visame pasaulyje, platų įmonių visame pasaulyje, pradedant nuo didelių tarptautinių organizacijų mažoms įmonėms.


Gamybos rinkos

Mes turime klientų iš vidaus rinkoje ir jūrą rinka.

Mūsų pagrindiniai pardavimų lygis visoje rinkoje:

vidaus rinka: 30 %

Šiaurės Amerikoje 25,00 %

Europe:30.00%

Artimųjų Rytų rinka: 15 %


Mūsų paslaugos

Be mūsų esamus litų produktus, taip pat gaminame individualų plastikiniai gaminiai pagal brėžinius ar pavyzdžius iš mūsų klientų. Mes kontroliuoti produkto kokybę, kritiškai, kiekviename žingsnyje gamybos proceso metu.


Guokai plastikas, įsteigta 1995 m., yra profesionalių gamintojas ir tiekėjas šešių ratų lazerio keturių kampų vestuvių festivalio šalies dekoracija Ornamentas plastikinių lauko vėjo malūnas mylar Wiatraczek žaislai Kinija fabrikas vaikams. Kiekvienas produktas yra pagamintas pagal griežtus kokybės kontrolės ir valdymo sistemos mūsų gamykloje. Sveiki atvykę į didmeninė prekyba aukštos kokybės ir konkurencingos kainos produktus iš mūsų sandėlyje.

Tyrimo