Namuose > Naujienos > Turinys

Svarbu vandens kraštovaizdžio sodas kraštovaizdžio dizainas

Vandens kraštovaizdžio sodas yra sodo kraštovaizdžio dizainas – taip, ją taikant kraštovaizdžio dizainas yra labai svarbi.

Sodas kraštovaizdžio buvo daugiausia forma modeliuojama gamtos kraštovaizdžiu, srautus, kriokliai, dirbtiniai ežerai, pavyzdžiui, kraštovaizdžio dizainas, kuris turi daugiau taikyti tradicinių sodai Kinijoje. Modernus sodas kraštovaizdžio dizainas, plačiau naudoti, pvz., fontanai, vandens uždangos, tvenkinys ir kraštovaizdžio vandens cisternų ir kitų formų. Nors šiuo metu šiek tiek skyrėsi nuo dizaino formą, tačiau kraštovaizdžio visada buvo svarbi dalis sodo dizainas, jei kalno kraštovaizdžio skeletas, vanduo yra sielos kraštovaizdį.

Vandens kraštovaizdžio sodo kraštovaizdžio svarbos atsispindi ne tik naudojant vandens pagerinti aplinką, reguliuoti klimatą, sumažinti triukšmą, bet ir dėka vandens srauto charakteristikoms, sumažinti stagnacijos kiti pastatai aplink sodą ir derinant kraštovaizdžio jausmą daugiau glajus. Nors dabar su kartų plėtra, technologijų pažangos, idėjos žmonės taip pat nuolat atnaujinti, vandens kraštovaizdžio reikalavimai, taip pat įvyko sode turi tam tikrus pakeitimus, bet visoje Kinijos sodas vandens kraštovaizdžio dizainas, kuris dažniausiai intuityviai pajusti yra visą erdvę ir regėjimo, ir klausos Shang integruotai dizaino sodo vandens kraštovaizdžio struktūros , ir vandens kraštovaizdžio dizainas be nuolat iš sintezės tradicinių ir realybės grožio pasiekė meno naujoves, lengviau nesumokėtų kraštovaizdžio aplinkos.