Namuose > Naujienos > Turinys

Rodyti vėjo malūnai yra siekiama sekti idėja

Dec 29, 2016

Vėjo malūnai ne tik gilioje senovėje žmonės naudojamas vėjo elektrinių įrankių sudrėkinti, tačiau taip pat galite pridėti gražų kraštovaizdį pasaulyje. Taigi, kraštovaizdžio malūno, naudojosi ne tik buvo priimtas darbo, bet kaip dekoratyviniai. Yra unikalus kraštovaizdžio.

Nuo žmonijos išradimo po skulptūra, visada yra idėja sukurti skulptūra. Malūno kraštovaizdžio dizainas yra laikytis tam tikrų filosofija. Nepriklausomai nuo to, kaip kitokiomis medžiagomis, yra pagaminti iš jausmas vėjo malūnas, nors jos paviršiaus apdorojimas, vadinamas išorinis stilius yra labai skirtingi, bet esminis dalykas yra tas pats, kad vėjo malūnai atvers vėjo malūnai--naujų tobulėjimo spartą forma.

Puošia mūsų miestų su dinaminis modeliavimas, verpimo vėjo į mūsų miestą, tikrai nestebina. Įkvėpimas gali aplankyti veiksmo, sporto rodo oro ir gamtos grožio, su gamtos natūraliai atrodo, tapo mūsų daugiau nei 10 metų, kūrimo šaltinis ir mūsų įmonės įkūrimo šalies. Trumpai tariant, mes sukurti meno Kinetinė skulptūra, taip pat žinomas kaip vėjo malūnai ar sodo, tai lydymosi mašinų projektavimo ir meno derinys.